نکات خرید چرخ‌خیاطی
  • 1402/11/01

نکات خرید چرخ‌خیاطی

نکات خرید چرخ خیاطی

برای خرید چرخ خیاطی باید به نکاتی مهم توجه کنید. این نکات کمک می‌کنند یک وسیله خوب و باکیفیت را بخرید و سال‌ها از آن استفاده کنید. در این مقاله از وامینه برای‌تان از نکاتی گفته‌ایم که موقع خرید چرخ خیاطی باید در نظر داشته باشید.


1- چقدر خیاطی بلدید؟

از مهم‌ترین نکات موقع خرید چرخ خیاطی میزان تسلط شما بر این کار است. اگر تازه‌کار هستید باید وسیله‌لی بگیرید که کار کردن با آن ساده است و اصول ایمنی در آن به‌خوبی رعایت شده باشد. چراکه چرخ خیاطی که خیلی حرفه‌ای باشد، برای افراد مبتدی، پیچیده است و شاید نتوانید خیلی از امکانات آن‌را استفاده کنید. پس مطابق با توانایی و نیاز خود یک چرخ خیاطی خوب را انتخاب کنید.


2- قرار است چه چیزی بدوزید؟

اگر برای دوختن لباس‌های خود و اعضای خانواده چرخ خیاطی می‌خواهید، شاید یک نمونه سبک و ارزان برای‌تان خوب باشد. اما اگر قرار است با این چرخ کار کنید و کسب درآمد داشته باشید، باید یک چرخ قوی‌تر انتخاب کنید. وسیله‌ای که بتوان با آن پارچه‌های ضخیم، پرده‌ها سنگین و چند لا دوخت را نیز انجام داد. پس با توجه به نیاز خود یک وسیله مناسب انتخاب کنید و مطمئن شوید که چیزی فراتر یا پایین‌تر را انتخاب نکرده‌اید.


3- چقدر از چرخ خیاطی استفاده می‌کنید؟

اگر می‌خواهید با چرخ خیاطی گاهی کار کنید یا برای خودتان در سال چند تا لباس بدوزید، یک چرخ ارزان‌تر و با امکانات محدود انتخاب کنید. اما اگر خیاط هستید و کسب‌وکار شما مرتبط با این وسیله است حتما یک نمونه بهتر و کاربردی را بردارید. چراکه شما بیشتر به این وسیله نیاز دارید و باید چرخ خیاطی شما بیشتر و بهتر کار کند.


4- چقدر بودجه دارید؟

موقع خرید چرخ خیاطی درنظر بگیرید که با چه بودجه‌ای قرار است مدل‌ها را بررسی کنید. بودجه شما بسیار مهم است و می‌تواند سطح انتخاب را تغییر دهد. اگر برای خرید وسایل برقی نیاز به دریافت وام دارید، وامینه با سود منصفانه و امکان خرید انواع کالا همراه شماست.


5- چه لوازم جانبی می‌گیرید؟

برخی برندها برای راحتی کاربر چند وسیله جانبی را در چرخ خیاطی می‌گذارند تا بتوانید دوخت‌های گوناگونی را داشته باشید. اینکه چقدر به این لوازم نیاز دارید را هدف شما و نگاهی که به کار خیاطی دارید نعیین می‌کند.


6- چند تا دوخت دارید؟

چرخ خیاطی می‌تواند انواع دوخت‌ها را ارائه کند. اما اینکه شما به چند تا از آنها نیاز دارید، بسیار اهمیت دارد. پس وسیله‌ای را بردارید که به تعداد مورد نیازتان دوخت‌های متنوع را ارائه کند و بتوانید با آن چیزهایی که دوست دارید را درست کنید.


7- سر و صدای چرخ خیاطی

نکته مهم موقع خرید چرخ خیاطی سر و صدای آن است. اگر دستگاه شما خیلی سر و صدا می‌کند نمی‌توانید در خانه با آن خیلی کار کنید و سر و صدای چرخ خیاطی آزارتان می‌دهد. پس دستگاهی را انتخاب کنید که صدای زیادی نداشته باشد.


سخن آخر

در این مقاله از نکات مهم برای خرید چرخ خیاطی گفتیم. اگر قصد خرید قسطی انواع وسایل برقی خانه و چرخ خایاطی را دارید وامینه با امکان خرید اقساطی یک ساله با منصفانه‌ترین سود و تنها یک برگ چک صیادی همراه شماست.

نظر دهید
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
لطفا نام خود را وارد نمایید
لطفا ایمیل خود را وارد نمایید
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
برچسب ها

دانلود اپلیکیشن

اطلاعات تماس
  • تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)، خیابان شهید سلطانی (سایه)، شماره 8
  • 021-22661777داخلی 2908
  • info.vamine@gmail.com
  • 09022188444